Regionalna Organizacja Turystyczna
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak otrzymać dotację, skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Kliknij aby przejść do wyszukiwarki

Nawigacja

Wyszukiwarka treści

AKTUALNOŚCI

Kryteria wyboru projektów w ramach Programu Kapitał Ludzki
Sobota, 29 Wrzesień 2007
Prekomitet Monitorujący PO Kapitał Ludzki przyjął ogólne kryteria wyboru projektów dla PO KL oraz szczegółowe kryteria dla projektów, które zostaną uruchomione w trybie pilotażowym.


Program Kapitał Ludzki zaakceptowany przez Komisję Europejską
Sobota, 29 Wrzesień 2007
27 września 2007 r. Komisarz ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Równych Szans Vladimir Spidla uroczyście podpisał decyzję Komisji Europejskiej przyjmującą do realizacji Program Operacyjny Kapitał Ludzki na lata 2007 – 2013. Program ten jest największym w historii Unii Europejskiej programem współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego budżet to 11,4 mld euro. Środki te będą przeznaczone m.in. na aktywne formy pomocy dla osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, na wsparcie sektora oświaty, na szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników.


Program Współpracy Międzyregionalnej INTERREG IV C zatwierdzony przez KE
Wtorek, 25 Wrzesień 2007
Decyzją Komisji Europejskiej z dnia 11 września 2007 roku został zatwierdzony Program Współpracy Międzyregionalnej INTERREG IV C.


Zakończoe negocjacje Programu Innowacyjna Gospodarka z Komisją Europejską
Wtorek, 25 Wrzesień 2007

17 września 2007 r. w Brukseli zakończono negocjacje Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG). Podczas spotkania ostatecznie uzgodniono wspólne stanowisko obu stron co do sposobu załatwienia uwag Komisji Europejskiej zgłoszonych do PO IG.

 Zakończone negocjacje Programu Infrastruktura i Środowisko z Komisją Europejską
Wtorek, 25 Wrzesień 2007
20 września 2007 roku odbyło się ostatnie techniczne spotkanie negocjacyjne w Warszawie dotyczące Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.1 2 następne »


© Copyright 2007 by Fundusze-Turystyka.pl. Strona Główna|Kontakt
projekt: sileer*design studio